Положення про рецензування

      Журнал «Право та інноваційне суспільство» дотримується процесу подвійного сліпого рецензування, щоб забезпечити оригінальні та якісні дослідження в правовій галузі та галузі управління та адміністрування.
       Статті публікуються після отримання позитивного відгуку від двох рецензентів, призначених редакцією. Члени редакційної колегії журналу залучають рецензентів - фахівців з теми, з якої виконане подання, а також залучають зовнішніх рецензентів - фахівців у відповідній галузі. Рецензенти оцінюють статтю з погляду оригінальності результатів, адекватності методів та релевантності результатів аналізу та вирішують, чи прийняти статтю незмінною, чи лише після коректування статей відповідно до коментарів, або ж відхилити поданий матеріал. Строк рецензування - до трьох тижнів.

      Після отримання позитивного (негативного відгуку) від рецензентів зміст відгуків повідомляється авторам, які повинні будуть доопрацювати зауваження та пропозиції щодо публікації статті у визначений редакцією строк. Якщо на статтю надійшов один негативний відгук від рецензента, журнал надсилає статтю третьому рецензенту для рецензування. Якщо стаття отримує 2 негативні рецензії, вона не приймається журналом до опублікування. Остаточне рішення про прийняття статті або її відхилення залишається за редактором або тематичним редактором журналу.
    Якщо статтю відхилено, рукопис буде вилучено і не може бути знову подано до журналу.